MATY AKUSTYCZNE SAMOPRZYLEPNE

Maty akustyczne mają podobne zastosowanie jak dostępne w ofercie naszego sklepu panele. Podstawową ich funkcją jest wygłuszanie dźwięku. W odróżnieniu jednak od paneli maty akustyczne na ściany praktycznie nie są stosowane. Służą za to m.in. do wygłuszenia karoserii, drzwi i bagażników w samochodach czy też wyciszenia pracy maszyn i urządzeń. Jedną z wielu właściwości mat akustycznych jest bowiem usztywnienie drgających elementów blachy, co wpływa na tłumienie dźwięków emitowanych przez wykonane z niej elementy. Mają również zadanie wzmocnienia konstrukcji. Dostępna w naszym asortymencie produkty to przede wszystkim maty akustyczne samoprzylepne, a więc są one bardzo proste w montażu.

WYGŁUSZĄCE MATY BITUMICZNE

W naszej ofercie dostępne są m.in. maty wygłuszające wykonane z wysokiej jakości bitumu. Jest to materiał sztywny, wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. W postaci masy bitumicznej stosowany jest do budowy dróg asfaltowych. Aby nabrał dodatkowych właściwości, w produkcji bitumicznych mat wygłuszających łączony jest z innymi rodzajami tworzyw. Nasza oferta obejmuje m.in. wysokiej klasy maty bitumiczne BOLL o doskonałych właściwościach.

MATY BITUMICZNE ŁĄCZONE Z INNYMI TWORZYWAMI

Oferowane przez nas maty bitumiczne powlekane aluminium charakteryzuje wysoka elastyczność. Mogą być one stosowane w miejscach, w których panuje wyższa temperatura. Z kolei dostępne w naszej ofercie maty z bitumu pokryte filcem mają bardzo dobre właściwości tłumienia hałasu. Są jednak mniej odporne na wilgoć, dlatego nie należy umieszczać ich w miejscach, gdzie mogą być na nią narażone. Posiadamy także elastyczne maty bitumiczne pokryte ozdobną włókniną. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystywane w widocznych miejscach. Maty wygłuszające samoprzylepne tego typu są popularnym produktem wśród właścicieli wytłumianych tym sposobem aut, obudowy komputerów, sprzętu AGD, a także wentylatorów m.in. z uwagi na atrakcyjny wygląd. Każdy dostępny w naszej ofercie rodzaj mat bitumicznych wygłuszających posiadamy w różnych rozmiarach.